Vitajte na mojich stránkach.

Sú venované hlavne podporovaniu nadšenia detí pre šport. Nájdete na nich informácie o športovaní detí, detskom plávaní, baby „plávaní“ a všetkému, čo s témou športovania detí súvisí. Postupne sa informácie rozširujú aj smerom k závodnému plávaniu. 

Nájdete tu kratšie články, ako aj dlhšie na zamyselnie.

Moje skúsenosti a prax s tísickami detí a ich rodičov, ako aj veľa teoretických poznatkov môžu pomôcť každému, kto hľadá cestu, ako svojim deťom ponúknuť čo najlepšie podmienky a prostredie pre ich realizáciu.

Nepovažujem sa za špecialistu, ani odborníka z pohľadu vzdelania, aj keď som vyštudoval a ziskal najvyššiu trénerskú kvalifikaciu v plávaní. Som v prvom rade samouk a praktik, ktorého práca s deťmi baví, napĺňa venuje jej všetok voľný čas a štúdium.

ALVA príbeh
Vaše deti nie sú len budúcnosť.

Vaše deti sú najsilnejší nástroj k dosahnutiu Vášho vnútroného šťastia.

Na toto často prichádzame neskoro…

Svet a okolie sa tak rýchlo mení, že knižky začínajú byť dňom ich vydania staré. Tu zverejnené články, sú písané v duchu najnovších poznatkov, ale aj neustále aktualizované.

Športovanie detí sa stáva stále dôležitejší nástroj, pomocník k tomu, aby Vaše dieťa dostalo šancu odolať nástrahám komfortu a pohodlia, ktoré dnes na ne útočia zo všetkých strán.

Pohodlie a komfort deformujú nie len morálne hodnoty detí, ale aj telo a ducha.

Športovanie detí je najúčinnejší a najefektívnejší nástroj, ako si s tým poradiť.

Prajem príjemné čítanie a pekné zážitky.

Alexander Vajda
– rodič
– plavecký tréner
– zakladateľ novorodeneckého a dojčenského plávania v SR

Ďalej môžete preísť na úvodné články k jednotlivým hlavným témam môjho blogu, alebo si prečítať niečo viac o mne v mojom príbehu.

ALVA športovanie detí
Športovanie detí – úvodný článok.
ALVA baby swim
Baby swim – úvodný článok
ALVA children swim
Children swim – úvodný článok (v príprave)
ALVA príbeh
Môj vlastný príbeh.